XVI. ÁRVERÉS • MŰVEK A XX. ÉS A XXI. SZÁZADBÓL
#45
#44
Szabó Ákos (1977)
Otthon
, 2013
olaj, vászon
50x60 cm
Jelezve hátoldalon: Szabó Ákos
Kikiáltási ár:
450 000 Ft