XII. ÁRVERÉS • MŰVEK A XX. SZÁZAD MÁSODIK FELÉBŐL ÉS A XXI. SZÁZADBÓL
#35
Tinei Alexander (1967)
Boy with a Dog
, 1999
olaj, vászon
90x70 cm
jelezve jobbra lent: Tinei 99
Kikiáltási ár:
480 000 Ft