Altorjai Sándor (1933-1979)

Szigligeti alkotóház, 1964-1970

olaj, papír, farostlemez
50x90 cm
Jelezve jobbra lent: Altorjai S.
Reprodukálva: Altorjai Sándor életműkiállítás katalógusa, Műcsarnok, 2003 (szerk.: Dékei Krisztina)
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft