Bernát András (1957)

Akt, 1983

színes ceruza, olaj, farost
70x100 cm
Jelezve hátoldalon: Bernát András
Kiállítva: Magyar Képzőművészeti Főiskola, Budapest, 1983
Paksi Képtár, Paks, 2017
Modem, Debrecen, 2017
REPRODUKÁLVA:
HAJDU ISTVÁN: BERNÁT ANDRÁS - A TÁJ KONFIGURÁCIÓJA, PAKSI KÉPTÁR, 2017
Kikiáltási ár: 680 000 Ft