VII. ÁRVERÉS • KOLLÁZS, FOTÓ, KONCEPT • MŰVEK A XX. SZÁZAD MÁSODIK FELÉBŐL
#35
Wahorn András (1953)
Snassz Wahorn András
, 1980 körül
kollázs, karton
70x105 cm
Jelezve hátoldalon: Wahorn
Kikiáltási ár:
400 000 Ft