XII. ÁRVERÉS • MŰVEK A XX. SZÁZAD MÁSODIK FELÉBŐL ÉS A XXI. SZÁZADBÓL
#12
Bíró Antal (1907-1990)
Cím nélkül (Óceán)
, 1967
olaj, falemez
30x40 cm
jelezve jobbra lent: Antal Bíró 24.3.1967
Kikiáltási ár:
180 000 Ft