XII. ÁRVERÉS • MŰVEK A XX. SZÁZAD MÁSODIK FELÉBŐL ÉS A XXI. SZÁZADBÓL
#35
Szabados Árpád (1948-2017)
Bőség
, 2000
olaj, papír
40x30 cm
jelezve középen: Árpád
Kikiáltási ár:
160 000 Ft