IX. ÁRVERÉS • FESTMÉNY, GRAFIKA • MŰVEK A XX. SZÁZADBÓL
#35
Kovács Attila (1938-2017)
Koordináció
, 1973-75
szitanyomat, papír
60x75 cm
Jelezve hátoldalon: A. Kovács
65/100
Kikiáltási ár:
160 000 Ft