#62
Pácser Attila (1953)

Fekete fény I., 1982

színes fotó
60x40 cm
jelezve jobbra lent: Pácser
kiállítva: Akt, Vajda Lajos Stúdió,Szentendre, 1987
apró sérülés a jobb oldalon a fehér részben (kb 2 cm-es vágás)
Kikiáltási ár: 160 000 Ft