Balássy Zoltán (Zoltán Sándor) (1943-2015)

Éjszakai vonulás, 1978

olaj, tempera, farostlemez
50x60 cm
Jelezve hátoldalon: Balássy Zoltán

Kikiáltási ár: 360 000 Ft