Henryk Berlewi (1894-1967)

Szobabelső székkel, 1937

olaj, vászon
60x41 cm
Jelezve hátoldalon: H. Berlewi
Szerepelt a Montefore 2005.10.20-i árverésén.
Kikiáltási ár: 850 000 Ft