I. Árverés • Grafika, fotó, koncept • Művek a XX. század második feléből
#59
#61
#60
Bernát András (1957)
Akt
, 1981
ezüst zselatin nagyítás, kréta
31x20 cm
Jelezve hátoldalon: Bernát András
Kikiáltási ár:
160 000 Ft