Bernát András (1957)

Objektum No.509., 2008

olaj, vászon
50x100 cm
Jelezve hátoldalon: Bernát András
Reprodukálva:
Hajdu István: Bernát András - A táj konfigurációja, Paksi Képtár, 2017
Kikiáltási ár: 520 000 Ft