Bernáth/y Sándor (1949-2012)

A legszebb nyakkendő a gyűlésen (Tóth Dezső), 1980

olaj, vászon
118x141 cm
Jelezve jobbra lent: Bernáth(Y) '80
1980 Semmy különös! Benne vagyok az újságban!? – Stúdió Galéria, Budapest
2012 Y-Bernáth/y Sándor emlékkiállítás – A38 Kiállítóhely, Budapest
2016-17 A betiltott Mozgó Világ, Ferenczy Múzeum, Szentendre
Reprodukálva:
1982 Schwarcz auf Geil 72'82' – Ferencvárosi Pincegaléria, Budapest (kat.)
drMáriás: B. S. úr Y-ban. Bernáth Y Sándor Y című emlékkiállítása. In: Balkon, 2012/3.
Zombori Mónika: Bernáth/y Sándor, Neon Galéria, 2012

Kikiáltási ár: 950 000 Ft