Bernáth/y Sándor (1949-2012)

Szentendrei lószar, 1973

olaj, vászon
95x100 cm
Jelezve balra lent: 973 Bernáth/y
Kiállítva: Muddy Things I., Neon Galéria, Budapest, 2010
Y - Bernáth/y Sándor emlékkiállítása, A38 kiállítóhely, Budapest, 2012
Reprodukálva: Scharz auf Geil 72’82’ – Ferencvárosi Pincegaléria, Budapest, 1982 (kat.)
Zombori Mónika: Bernáth/y Sándor, Neon Galéria, 2012
DrMáriás: B.S. ÚR Y-BAN, Balkon 2012/3.
Kikiáltási ár: 900 000 Ft