XVII. ÁRVERÉS (ONLINE) • MŰVEK A XX. ÉS A XXI. SZÁZADBÓL
#17
Breznay József (1916-2012)
Csendélet
, 1959
olaj, vászon
60x80 cm
jelezve jobbra lent: Breznay 59
Kikiáltási ár:
180 000 Ft