Bukta Imre (1952)

Kivágott tűz, 2010

olaj, vászon
120x100 cm
Jelezve jobbra lent: Bukta '10
Kiállítva: Szárnyasok, K. Petrys Ház, 2010 (Katalógusban reprodukálva)
Kikiáltási ár: 750 000 Ft