#52
Kis Róka Csaba (1981)

Érintés, 2010

olaj, vászon
170x140 cm
Jelezve jobbra lent: Kis Róka Csaba
2010 Kommentárok a lényeghez, Bumbum Galéria, Budapest
2010 Priapus, Irokéz Galéria, Szombathely
2011 YICCA, Art Factory Gallery, Berlin
Reprokuláva:
Kis Róka Csaba katalógus, acb Galéria, 2010
Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft