IX. ÁRVERÉS • FESTMÉNY, GRAFIKA • MŰVEK A XX. SZÁZADBÓL
Bikácsi Daniella (1943)
Önarckép
, 1967
olaj, vászon
50x70 cm
Jelezve hátoldalon: Bikácsi Daniella
Kikiáltási ár:
200 000 Ft