I. Árverés • Grafika, fotó, koncept • Művek a XX. század második feléből
Ovčáček Eduard (1933)
Cím nélkül
, 1962
rézkarc
15x14 cm
jelezve jobbra lent: E. Ovčáček 62.
Kikiáltási ár:
60 000 Ft