XII. ÁRVERÉS • MŰVEK A XX. SZÁZAD MÁSODIK FELÉBŐL ÉS A XXI. SZÁZADBÓL
ef Zámbó István (1950)
Nyílt levél az emberiséghez
, 1985
olaj, farost
73x37 cm (64x29 cm)
jelezve balra lent: ef Zámbó 85.
Kikiáltási ár:
420 000 Ft