XII. ÁRVERÉS • MŰVEK A XX. SZÁZAD MÁSODIK FELÉBŐL ÉS A XXI. SZÁZADBÓL
Bálint Endre (1914-1986)
Kollázs
, 1981
kollázs, farost
30x60 cm
jelezve hátoldalon: Bálint
Kikiáltási ár:
180 000 Ft