XII. ÁRVERÉS • MŰVEK A XX. SZÁZAD MÁSODIK FELÉBŐL ÉS A XXI. SZÁZADBÓL
#35
Baglyas Erika (1973)
Soha vissza nem térő alkalom
, 2014
vegyes technika, papír
50x70 cm
jelezve hátoldalon: Baglyas Erika
Kiállítva: 2014 Indigó kedv, Viltin Galéria, Budapest
Kikiáltási ár:
260 000 Ft