XVII. ÁRVERÉS (ONLINE) • MŰVEK A XX. ÉS A XXI. SZÁZADBÓL
#45
#44
Fenyvesi Márta (1956)
Műlovarnő
, 2010
olaj, kollázs, karton
39x29 cm
jelezve balra lent: Fenyvesi M
Életmű szám: 0033
Kikiáltási ár:
110 000 Ft