Szalay Ferenc (1931-2013)

Szobabelső, 1978

olaj, farostlemez
66x60 cm
Jelezve jobbra lent: Szalay F. 78
Kiállítva: 1978, Csontváry terem, Pécs
Kikiáltási ár: 280 000 Ft