XVI. ÁRVERÉS • MŰVEK A XX. ÉS A XXI. SZÁZADBÓL
#42
#44
Kőszeghy Flóra (1980)
Lizard
, 2021
olaj, vászon
60x80 cm
Jelezve hátoldalon: Kőszeghy Flóra
Kikiáltási ár:
360 000 Ft