#12
Fóth Ernő (1934-2009)

Morzsolódás, 1977

olaj, farostlemez
60x30 cm
Jelezve jobbra lent: Fóth Ernő 77
Fóth Ernő egyéni kiállítása, Műcsarnok, Budapest, 1977
Kikiáltási ár: 180 000 Ft