IX. ÁRVERÉS • FESTMÉNY, GRAFIKA • MŰVEK A XX. SZÁZADBÓL
#47
#49
#48
Bachman Gábor (1952)
Terv
, 1996
c-print
32x46 cm
Jelezve jobbra lent: Bachman
Kikiáltási ár:
180 000 Ft