VII. ÁRVERÉS • KOLLÁZS, FOTÓ, KONCEPT • MŰVEK A XX. SZÁZAD MÁSODIK FELÉBŐL
Perneczky Géza (1936)
Gombák (Concept like Commentary)
, 1971
ezüst zselatin nagyítás
18x13 cm
Jelezve hátoldalon: Perneczky Géza
Kikiáltási ár:
190 000 Ft