I. Árverés • Grafika, fotó, koncept • Művek a XX. század második feléből
#52
#54
#53
Perneczky Géza (1936)
A “művészek” Art Cologne-ja. Köln, Neumarkt
, 1970-71
ezüst zselatin nagyítás
12,5x18 cm
jelezve hátoldalon: Perneczky Géza
Kikiáltási ár:
120 000 Ft