XVII. ÁRVERÉS (ONLINE) • MŰVEK A XX. ÉS A XXI. SZÁZADBÓL
Gravitáció
, 1966
tustoll, papír
61x43 cm
jelezve jobbra lent: 1966 IV. Gyarmathy Tihamér
R 66/65
kiállítva: 1966, Rákosligeti Kultúrház, Budapest
Kikiáltási ár:
260 000 Ft