Ördögök, 1951

olaj, papír
21,5x30,5 cm
Jelezve balra lent: Gyarmathy 1951
Életmű szám: 51/1.
A mű egy későbbi változata a Levendel-gyűjteményben van, letétben a Kiscelli Múzeumban.
Kikiáltási ár: 90 000 Ft