Somogyi Győző (1942)

Kőmíves Kelemen, 1975

szitanyomat, papír
44,5x63 cm
Jelezve jobbra lent: Somogyi Gy.
14/15
reprodukálva: Andrási-Pataki-Szűcs-Zwickl: Magyar képzőművészet a XX. században, Corvina Kiadó, 1999
Kikiáltási ár: 90 000 Ft