XVII. ÁRVERÉS (ONLINE) • MŰVEK A XX. ÉS A XXI. SZÁZADBÓL
#27
#29
Papp Gyula (1899-1983)
Transztánc
pasztell, papír
48x65 cm
jelezve jobbra lent: P.
Kikiáltási ár:
220 000 Ft