Sugár Gyula (1934-1991)

System daphne, 1981

olaj, farostlemez
60x80 cm
Jelezve jobbra lent: Sugár
2008 Sugár Gyula kiállítása, Körmendi Galéria, Budapest
Kikiáltási ár: 280 000 Ft