IX. ÁRVERÉS • FESTMÉNY, GRAFIKA • MŰVEK A XX. SZÁZADBÓL
Vörös rendjel
, 1980 körül
olaj, karton
50x35 cm
Kikiáltási ár:
650 000 Ft