ifj. Koffán Károly (1940)

Elhip-3020-1

digitális grafika, vászon
70x100 cm
Jelezve jobbra lent: ifj Koffán
2015 Koffán Károly 75, MET Galéria, Budapest (a kiállítás meghívóján reprodukálva)
Kikiáltási ár: 200 000 Ft