Ilosvai Varga István (1895-1978)

Fák között, 1943

olaj, karton
62x62 cm
Jelezve jobbra lent: Ilosvai Varga I. 943
1970 Ilosvai Varga István egyéni kiállítása, Ferenczy Múzeum, Szentendre (katalógusban reprodukálva)
1975 Ilosvai Varga István gyűjteményes kiállítása, Ernst Múzeum, Budapest
1975 Ilosvai Varga István egyéni kiállítása, Hírlapkiadó Vállalat klubja, Budapest
1975 Ilosvai Varga István egyéni kiállítása, Művésztelep Galéria, Szentendre
1975 Ilosvai Varga István egyéni kiállítása, Koszta József Múzeum, Szentes
Reprodukálva:
Kampis Antal: Ilosvai Varga István, Corvina Kiadó, 1978
Kikiáltási ár: 380 000 Ft