Ilosvai Varga István (1895-1978)

Gesztenyefa kúttal, 1956

olaj, vászon
50x60cm
jelezve jobbra lent: Ilosvai Varga I. 956

Proveniencia: Klamár Ernő gyűjteménye
1970 Ferenczy Múzeum, Szentendre
1975 Ernst Múzeum, Budapest
1978 Művésztelepi Galéria, Szentendre
1984 Ilosvai Varga István emlékkiállítása, Szentendrei Képtár
Reprodukálva:
Revue Hongroise, 1976/2. 14-15. oldal, Vadas J. cikke
Kampis Antal: Ilosvai Varga István. A művészet kiskönytára 120. kötet. 1978. Corvina
Csapó György: Ilosvai Varga I. 1980 Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata
Kikiáltási ár: 420 000 Ft