Ilosvai Varga István (1895-1978)

Patakparton , 1944

akvarell, tus, papír
22x24 cm
jelezve jobbra lent: Ilosvai Varga I. 944
kiállítva:
1978 Ilosvai Varga István kiállítása, Művésztelepi Galéria, Szentendre
1978 Ilosvai Varga István kiállítása, Koszta József Múzeum, Szentes
Kikiáltási ár: 90 000 Ft