Ilosvai Varga István (1895-1978)

Szentendrei udvar, dudvás udvar, 1939

olaj, vászon
62x62 cm
Jelezve jobbra lent: Ilosvai Varga I. 939.
Kikiáltási ár: 480 000 Ft