Ilosvai Varga István (1895-1978)

Téglahordó, 1964

olaj, vászon
70x65 cm
Jelezve jobbra lent: Ilosvai Varga I.
Ilosvai Varga István egyéni kiállítása, Ferenczy Múzeum, Szentendre, 1970 (katalógusban
reprodukálva)
Ilosvai Varga István Gyűjteményes kiállítása, Ernst Múzeum, Budapest, 1975
Ilosvai Varga István kiállítása, Hírlapkiadó Vállalat Klubja, Budapest, 1978
Ilosvai Varga István Művésztelep Galéria, Szentendre, 1978
Ilosvai Varga István kiállítása, Koszta József Múzeum, Szentes, 1976
Ilosvai Varga István emlékkiállítása, Szentendrei Képtár, Szentendre, 1984
Reprodukálva:
Vadas József: Ilosvai Varga István, Revue Hongroise, 1976/2.
Kampis Antal: Ilosvai Varga István, Corvina Kiadó,1978
Csapó György: Ilosvai Varga István, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalalata, 1980
Kikiáltási ár: 460 000 Ft