IX. ÁRVERÉS • FESTMÉNY, GRAFIKA • MŰVEK A XX. SZÁZADBÓL
Bak Imre (1939)
Tükröződés II.
, 1976
szitanyomat, karton
62x47 cm
Jelezve jobbra lent: Bak 76
21/30
Kikiáltási ár:
360 000 Ft