IX. ÁRVERÉS • FESTMÉNY, GRAFIKA • MŰVEK A XX. SZÁZADBÓL
Nádler István (1938)
Fehér térben
, 1974
tus, papír
24x16 cm
Jelezve hátoldalon: Nádler István, Essen 1974
Kikiáltási ár:
280 000 Ft