I. Árverés • Grafika, fotó, koncept • Művek a XX. század második feléből
#69
#71
#70
Nádler István (1938)
Hasítás
, 1972
tus, papír
51x37 cm
Jelezve jobbra lent: Nádler István 72
bal oldalon ajánlás: Gábornak
Kikiáltási ár:
180 000 Ft