XII. ÁRVERÉS • MŰVEK A XX. SZÁZAD MÁSODIK FELÉBŐL ÉS A XXI. SZÁZADBÓL
#27
Nádler István (1938)
Háromszög
, 1997
litográfia, papír
70x60 cm
Jelezve jobbra lent: Nádler István
EA 3/15.
Kikiáltási ár:
130 000 Ft