I. Árverés • Grafika, fotó, koncept • Művek a XX. század második feléből
#67
#69
#68
Szirányi István (1951)
Le petit déjeuner
, 1975-77
zselatinos ezüst nagyítás, színezve
37,5x26,5 cm
jelezve jobbra lent: Sirány
Kikiáltási ár:
100 000 Ft