IX. ÁRVERÉS • FESTMÉNY, GRAFIKA • MŰVEK A XX. SZÁZADBÓL
Szirtes János (1954)
Avanti
, 1982
ofszetnyomat
32x40 cm
Jelezve jobbra lent: Szirtes János 82
(EA XV/IV)
Kiállítva: Képtaktikák, Ludwig Múzeum, Budapest, 2016
Kikiáltási ár:
120 000 Ft