Jakovits József (1909-1994)

Csend (Forradalmi sorozat), 1956

grafit, papír
29X21 cm
jelezve hátoldalon: Jakovits 1956
1972 Magyar művészet a XX.században, Indiana University Art Gallery, Bloomingham
1993 Forradalmi sorozat 1947-1956-1957, Balassi Kiadó könyvesboltja, Budapest
(katalógusban reprodukálva)

Reprodukálva: Jakovits József, Ernst Múzeum, Budapest, 1996
Kikiáltási ár: 120 000 Ft