I. Árverés • Grafika, fotó, koncept • Művek a XX. század második feléből
#50
#52
#51
Veres Júlia (1951)
Major János a Salgótarjáni úti temetőben
, 1972-73
ezüst zselatin nagyítás
14,5x21 cm
jelezve hátoldalon: Veres Júlia
Kikiáltási ár:
240 000 Ft